چگونه می‌توان به عضویت گالری ایران‌هنر درآمد؟

هنرمندانی که می‌خواهند آثارشان در گالری عرضه شود و خریدارانی که تمایل به خرید آثار با بهای یک میلیون تومان و بالاتر دارند و کسانی که تمایل به دریافت ایمیل یا پیامک آثار جدید دارند الزاماً باید در سایت عضو شوند و شناسه عضویت و رمز ورود دریافت کنند. برای عضویت کافی است اطلاعات خود را در منوی عضویت وارد کنید. پس از آن حداکثر ظرف یک ساعت رمز ورود به نشانی ایمیل یا تلفن همراه شما فرستاده خواهد شد. با استفاده از نام کاربری و رمز، وارد گالری شوید و از خدمات آن بهره ببرید.

من هنرمندم. چگونه باید آثارم را در گالری ایران‌هنر عرضه کنم؟

عرضه آثار هنری هنرمندانِ صاحب‌سبک در گالری ایران‌هنر آسان است. ابتدا باید هنرمند بودن فرد احراز شود که از سه طریق انجام‌پذیر است: 1- دارای کسوتِ هنری در یکی از رشته‌های تجسمی یا سبک و آثارش در جامعه هنری شهره باشد. 2- عضو یکی از انجمن‌های معتبر و شناخته‌شده هنرهای تجسمی باشد. 3- سوابق هنری و آثارش مورد تأیید دست‌کم دو نفر هنرمند از همان رشته باشد. شرایط عرضه آثار هنری در گالری بدین‌ترتیب است: عضویت در گالری، انعقاد تفاهم‌نامة نمایش و فروش آثار، وارد کردن مشخصات اثر، در اختیار قرار دادن تصاویر با کیفیت و فرمت مشخص شده در منوی راهنمای هنرمندان

آثار هنری چگونه به دست خریدار می‌رسد؟

واحد ارسال و تحویل مرسولة گالری، اثر هنری بسته‌بندی شده و دارای گواهی و نشان گالری را حداکثر پس از یک هفته با وسیله نقلیه مطمئن و ارائه کارت شناسایی به مقصد تحویل و پس از تسویه‌حساب رسید دریافت می‌کند.

چگونه از اصل بودن اثر مطمئن شویم؟

کارشناسان گالری ایران‌هنر پس از حضور در آتلیه هنرمندان و اطمینان از اصل بودن اثر اقدام به عرضه آن می‌کنند و آثار مشکوک برای تعیین دقیق اصل بودن علاوه بر نظر کارشناسان خبره، تحت آزمون کربن 14 نیز قرار می‌گیرد.

چگونه از اخبار گالری مطلع شوم؟

به دو صورت می‌توانید از اخبار گالری مطلع شوید: نخست؛ مراجعه به گالری و کلیک بر روی منوی رسانه در هدر یا فوتر گالری، و دوم، عضویت در خبرنامه گالری در فوتر و ثبت نشانی ایمیل برای دریافت تازه‌ترین اخبار بازار هنرهای تجسمی و آفرینش‌های هنری

چگونه در حراج فصلی شرکت کنم؟

حراج فصلی مختص به کسانی است که به عضویت باشگاه مجموعه‌داران گالری درآیند. دست‌کم 10 روز قبل از حراج، اعضای باشگاه از زمان، قوانین و تعداد آثار شرکت‌کننده در حراج مطلع خواهند شد. حراج بر اساس قوانین ویژه خود برگزار می‌شود.

فرآیند خرید یک اثر چگونه است؟

علاقمندان و خریداران آثار هنری باید با تکمیل فرم عضویت به عضویت سایت درآیند. مجموعه‌دارانی که علاقمند به استفاده از امکانات اختصاصی گالری هستند علاوه بر عضویت در گالری باید عضو باشگاه مجموعه‌داران نیز باشند. گالری ایران‌هنر در صفحه اختصاصی هر اثر، دارای امکانات منحصر به فردی است که امکان بررسی دقیق اثر را برای خریدار فراهم می‌کند.

آیا امکان رویت حضوری اثر مورد نظر وجود دارد؟

در صورتی که خریدار تمایل به رؤیت حضوری اثر داشته باشد با فشردن آیکون درخواست رؤیت حضوری و تکمیل اطلاعات مورد درخواست، تقاضای خود را مطرح می‌کند. همکاران ما در اسرع وقت امکان رؤیت حضوری را فراهم خواهند آورد. خریداران می‌توانند با پرداخت بخشی از بهای اثر نسبت به رزرو آن اقدام و سپس حداکثر پس از ۷۲ ساعت نسبت به واریز مابقی بهای اثر و خریداری قطعی آن اقدام کنند.

چند درصد از فروش هر اثر به گالری تعلق می‌گیرد؟

25درصد از فروش هر اثر به گالری ایران‌هنر تعلق می‌گیرد که از این مقدار 3 درصد به هزینه بیماری‌های سخت‌درمان هنرمندان اختصاص خواهد داشت. این مبلغ بر اساس اساسنامة گالری به صورت محرمانه هزینه خواهد شد.

آیا هنرمند می‌تواند در طول مدت اکران اثر در گالری آن را مستقیم به خریدار بفروشد؟

طبق تفاهم‌نامه، هنرمند متعهد است در طول مدت مورد توافق برای اکران اثر در گالری، خریداران را به گالری ارجاع دهد و در صورت فروش مستقیم، حق‌العمل گالری را بپردازد.
info [at] artirangallery.com
88052767 9821 +
تهران، میدان ونک، بعد از پل کردستان، پلاک ۴۷، واحد ۸