راهنمای عضویت

عضویت برای مخاطبان آزاد است اما برای هنرمندانی که می‌خواهند آثارشان در گالری عرضه شود و خریدارانی که تمایل به خرید آثار با بهای یک میلیون تومان و بالاتر دارند و کسانی که تمایل به دریافت ایمیل یا پیامک آثار جدید دارند الزاماً باید در سایت عضو شوند و شناسه عضویت و رمز ورود دریافت کنند. برای عضویت کافی است در منوی عضویت اعلام آمادگی و ایمیل و شماره همراه خود را وارد کنید. پس از آن حداکثر ظرف یک ساعت رمز ورود به نشانی ایمیل یا تلفن همراه شما فرستاده خواهد شد تا با استفاده از آن بتوانید وارد گالری شوید و بعد از تکمیل اطلاعات فرم عضویت به طور رسمی به عضویت گالری درآیید و از خدمات آن بهره ببرید.

راهنمای خریداران

علاقمندان و خریداران آثار هنری باید با تکمیل فرم عضویت به عضویت سایت درآیند.

مجموعه‌دارانی که علاقمند به استفاده از امکانات اختصاصی سایت هستند علاوه بر عضویت در سایت باید عضو باشگاه مجموعه‌داران نیز باشند. گالری ایران‌هنر در صفحه اختصاصی هر اثر، دارای امکانات منحصر به فردی است که امکان بررسی دقیق اثر را برای خریدار فراهم می‌کند. امکان بزرگ‌نمایی، نمایش تصویر از نقاط خاص و امضای اثر، شبیه‌ساز مجازی، امکان آپلود و شبیه‌سازی تصاویر منزل و محل کار و حتی امکان انتخاب رنگ دیوار از جمله این امکانات است. خریداران می‌توانند اثر مورد نظر خود را با استفاده از اطلاعات مختلف به راحتی جست‌و‌جو کنند.

در صورتی که خریداری تمایل به رؤیت حضوری اثر داشته باشد با فشردن آیکون درخواست رؤیت حضوری و تکمیل اطلاعات مورد درخواست، تقاضای خود را مطرح می‌کند. همکاران ما در اسرع وقت امکان رؤیت حضوری را فراهم خواهند آورد.

خریداران می‌توانند با پرداخت بخشی از بهای اثر نسبت به رزرو آن اقدام و سپس حداکثر پس از ۷۲ ساعت نسبت به واریز مابقی بهای اثر و خریداری قطعی آن اقدام کنند.

راهنمای هنرمندان

شرایط عرضه آثار هنری

1- عضویت در سایت (بر اساس شرایط و نحوه عضویت )

2- انعقاد تفاهم‌نامه( متن تفاهم‌نامه )

3- وارد کردن مشخصات اثر

4- در اختیار قرار دادن تصاویر با کیفیت و فرمت مشخص شده

مشخصات تصویر

تصویر هر اثر باید با نورپردازی مناسب و حرفه‌ای بدون اعوجاج، سایه‌روشن و انعکاس نور و ترجیحاً با استفاده از سه‌پایه عکاسی تصویربرداری و با حجم دست‌کم ۱۵ مگاپیکسل با فورمت jpg آماده شود.
ترجیحا از اثر کامل با حاشیه و قاب مناسب عکاسی شود
مشخصات هر اثر نیز به طور کامل و بر اساس فرم مشخصات اثر وارد شود. در صورتی که تصاویر مورد نظر با فشردگی بالاتر از متوسط ذخیره شوند از طریق اینترنت قابل
در صورتی که تصاویر مورد نظر با فشردگی بالاتر از متوسط ذخیره شوند از طریق اینترنت قابل ارسال خواهند بود. در غیر این صورت ارسال فایل را از طریق دفتر گالری هماهنگ فرمایید. از هر اثر دست‌کم باید سه تصویر ارسال شود: تصویر مستقیم اثر از رو‌به‌رو، تصویر انتخاب
از هر اثر دست‌کم باید سه تصویر ارسال شود: تصویر مستقیم اثر از رو‌به‌رو، تصویر انتخاب شده از امضای صاحب اثر(در آثار حجمی در صورتی که امضای صاحب اثر در داخل یا کف اثر وجود دارد تصویر امضای داخل یا کف اثر(در صورتی که امضا ندارد توضیح درباره انتساب یا احتمال تعلق اثر)، تصویر مستقیم از پشت اثر به نحوی که نحوه اتصال اثر به قاب (فریم) کاملاً مشخص باشد.
در مواقع لزوم و بنا به تشخیص شورای کارشناسی، نمایندة گالری از اصل آثار نیز بازدید خواهد کرد.
آثار خطی و دست‌نویس پس از رویت حضوری کارشناس گالری و تأیید اصالت اثر قابل عرضه خواهند بود.

info [at] artirangallery.com
88052767 9821 +
تهران، میدان ونک، بعد از پل کردستان، پلاک ۴۷، واحد ۸